UDZIAŁ W SIECI UKRYTE SKARBY POWIŚLA
jeżeli są Państwo podmiotem działającym w „kreatywnej kulturze lub turystyce” i są Państwo zainteresowani udziałem w sieci Ukryte Skarby Powiśla działąjcej przy Stowarzyszeniu Gmin RP Euroregion Bałtyk - prosimy kierować swoje zgłoszenia do Sekretariatu STG.
Zasadniczym warunkiem członkostwa jest chęć wspólpracy z innymi podmiotami z regionu oraz prowadzenie swojej działalności na terenach Powiśla (więcej informacji w zakładce Powiśle i jego historia)
ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W SIECI
W tym celu należy przygotować wstępny opis produktu/usługi, swojej działalności oraz innych potencjalnych elementów pomocnych i wyróżniających (obiekt/produkt) oraz przysłanie ich wraz odpowiednimi zdjeciami promocyjnymi drogą elektroniczną na adres marcin.zuchowski@eurobalt.org.pl.
Propozycja ta ma zawierać opis przykładowych działań, usług, produktów oferowanych przez Państwa wraz z ich zdjeciami i danymi kontaktowymi - jakie mogłyby nastepnie zostać zamieszczone na stronie STG i zaoferowane zagranicznemu odbiorcy (najlepiej gdyby ta działalność miała charakter całoroczny i charakteryzowała się trwałością). Zależy nam by Państwa opis zawierał głownie elementy wyróżniające, które mogłyby być atrakcyjne z pkt widzenia turysty zagranicznego.
Zgłoszenie po wcześniejszych konsultacjach z przedstawicielami gminy członkowskiej STG należy kierować do sekretariatu Stowarzyszenia
Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk
ul. Stary Rynek 25
82-300 Elbląg
kontakt e mail - marcin.zuchowski@eurobalt.org.pl lub sekel@eurobalt.org.pl
tel. 55 611 20 00 fax. 55 611 20 01 lub tel. 55 641 28 55,
W przypadku problemów bądz pytań związanych z przygotowaniem opisu produktu/usługi/swojej działalności zachęcamy do kontaktu z ekspertem ds. turystyki i produktów regionalnych dr Piotrem Geise, pełniącego rolę konsultanta ds. merytorycznych sieci, pod adresem e-mail:
piotr.geise@gmail.com
Z wykształcenia socjologiem, od najmniej 10 lat zajmującym się turystyką i socjologią turystyki, nauczycielem akademickim, reporterem (publikacje m.in. na łamach „Hospitality”, „Rynek podróży”, „Hotelarz”, „Wiadomości turystyczne”,„Skrzydlata Polska”). Obecnie konsultantem, doradcą, szkoleniowcem. Specjalizuje się w problematyce socjologii turystyki, stereotypach, różnicach międzykulturowych (negocjacje, a różnice kulturowe) zarządzaniu tekstem i materiałem wizualnym w turystycznych materiałach reklamowych i promocyjnych, jak też niemieckim rynkiem turystycznym, oraz nowymi trendami w branży spotkań i zrównoważonym rozwojem w turystyce.
Sieć Uryte Skarby Powiśla - forma współpracy oparta na długoterminowych działaniach będzie promowana i wspierana przez Stowarzyszenie nie tylko w kraju ale również za granicą.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY PODMIOTU