BURMISTRZ
Domańska Elżbieta - 2264
Komitet Wyborczy Wyborców Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń
Szewczun Kazimierz - 1552
Komitet Wyborczy Wyborców "Z Ludźmi i dla Ludzi"
Rada
Okręg 1
Grzegowska Wiesława Elżbieta - 161
zgłoszony/a przez KWW Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń, Lista nr 12
Browarczyk Dariusz Michał - 49
zgłoszony/a przez KWW Niezależnego Kandydata D. Browarczyka, Lista nr 17
Okręg 2
Miszczuk Dariusz - 125
zgłoszony/a przez KWW Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń, Lista nr 12
Jóźwiak Grzegorz Stanisław - 63
zgłoszony/a przez KWW PZD, Lista nr 13
Błędzka-Gorzeja Elżbieta Bogumiła - 60
zgłoszony/a przez KWW " Z Ludźmi i dla Ludzi", Lista nr 14
Okręg 3
Szwamber Mirosław Wiesław - 53
zgłoszony/a przez KWW Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń, Lista nr 12
Toporkiewicz Bogdan Zbigniew - 90
zgłoszony/a przez KWW PZD, Lista nr 13
Budzińska Maria - 47
zgłoszony/a przez KWW " Z Ludźmi i dla Ludzi", Lista nr 14
Gałka Michał Tadeusz - 63
zgłoszony/a przez KWW NK Michała Gałki, Lista nr 16
Okręg 4
Tkacz Emilia Katarzyna - 101
zgłoszony/a przez KWW Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń, Lista nr 12
Procyk Tadeusz - 74
zgłoszony/a przez KWW " Z Ludźmi i dla Ludzi", Lista nr 14
Okręg 5
Przybysz Zbigniew - 183
zgłoszony/a przez KWW Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń, Lista nr 12
Wójcik Jan - 102
zgłoszony/a przez KWW " Z Ludźmi i dla Ludzi", Lista nr 14
Okręg 6
Ruciński Piotr - 117
zgłoszony/a przez KWW Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń, Lista nr 12
Zieliński Sebastian - 164
zgłoszony/a przez KWW " Z Ludźmi i dla Ludzi", Lista nr 14
Okręg 7
Żemojdzin Rafał - 155
zgłoszony/a przez KWW Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń, Lista nr 12
Lip Anna - 97
zgłoszony/a przez KWW " Z Ludźmi i dla Ludzi", Lista nr 14
Okręg 8
Piotrowski Ryszard Kazimierz - 84
zgłoszony/a przez KWW Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń, Lista nr 12
Świder Ryszard - 157
zgłoszony/a przez KWW " Z Ludźmi i dla Ludzi", Lista nr 14
Gussmann Brunon - 29
zgłoszony/a przez KWW Brunona Gussmanna, Lista nr 15
Okręg 9
Braliński Sławomir Dariusz - 54
zgłoszony/a przez Komitet Wyborczy PSL, Lista nr 1
Kopacz Ewa - 124
zgłoszony/a przez KWW Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń, Lista nr 12
Pskiet Andrzej Ryszard - 146
zgłoszony/a przez KWW " Z Ludźmi i dla Ludzi", Lista nr 14
Okręg 10
Szutko Donata - 118
zgłoszony/a przez KWW Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń, Lista nr 12
Szmigiel Mirosław - 172
zgłoszony/a przez KWW " Z Ludźmi i dla Ludzi", Lista nr 14
Okręg 11
HABER Krzysztof Jan
głoszony przez KWW "Z Ludźmi i dla Ludzi" - lista nr 14
Okręg 12
Irek Mirosław - 84
zgłoszony/a przez KWW Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń, Lista nr 12
Dywan Irena - 97
zgłoszony/a przez KWW " Z Ludźmi i dla Ludzi", Lista nr 14
Okręg 13
Link Mieczysław - 142
zgłoszony/a przez KWW Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń, Lista nr 12
Książek Józef Marian - 130
zgłoszony/a przez KWW " Z Ludźmi i dla Ludzi", Lista nr 14
Okręg 14
Murawski Grzegorz - 124
zgłoszony/a przez KWW Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń, Lista nr 12
Dziubczyk Ewelina - 117
zgłoszony/a przez KWW " Z Ludźmi i dla Ludzi", Lista nr 14
Okręg 15
Sierecka Anna - 97
zgłoszony/a przez KWW Czas na Zmiany w Gminie Dzierzgoń, Lista nr 12
Przybilski Tomasz Grzegorz - 163
zgłoszony/a przez KWW " Z Ludźmi i dla Ludzi", Lista nr 14