21-11-2016
Dzierzgońska Liga Futsalu

W pierwszy weekend grudnia startuje kolejna już edycja Dzierzgońskiej Ligi Futsalu. Zimowy turniej halowy z roku na rok zyskuje coraz większa popularność i powoli staje się tradycją w naszym mieście. W tegorocznej edycji na parkiecie hali Centrum Sportowo-Rekreacyjnego ujrzymy aż dziesięć zespołów, a wśród nich jeden z Malborka.

Burmistrz Dzierzgonia Elżbieta Domańska postanowiła objąć zawody honorowym patronatem.

Mecze będą rozgrywane w każdy piątek i sobotę (oprócz przerwyświątecznej i sylwestra) począwszy od drugiego grudnia. Koniec turnieju przewidziany jest na pierwszą połowę lutego. Spotkania odbywać się będą w piątki od godziny 17:30 oraz w soboty od godziny 15:00. W każdym dniu kibice zgromadzeni na trybunach będą mogli zobaczyć pięć meczów.

Dzierzgońska Liga Futsalu zyskuje na popularności nie tylko wśród uczestników, ale także mieszkańców, którzy licznie zasiadają w każdy meczowy weekend na trybunach Centrum Sportowo-Rekreacyjnego przy ulicy Krzywej. Poniżej przedstawiamy drużyny, które wystąpią w tegorocznej edycji.

1. Zibex
2. BOR-BUD
3. Gangbang
4. Lekko Nachwiani
5. Butterfly
6. Talenciaki
7. Bank Spółdzielczy
8. Maksimiliana
9. Reaktywacja
10. Kami

Wszystkich chętnych zapraszamy na oficjalny profil facebookowy ligi, za pomocą którego będziecie Państwo mogli śledzić poczynania uczestników w sezonie 2016/2017.

Facebook Dzierzgońskiej Ligi Futsalu