
Burmistrz Dzierzgonia El??bieta Doma??ska pragnie zaprosi? wszystkich Pa??stwa do wzi?cia udzia?? w corocznej ekologicznej akcji „Drzewko za Makulatur?”.
Wydarzenie odb?dzie si? 29 pa??dziernika o godz. 11:00 na Wzgórzu Zamkowym w Dzierzgoniu.
3649 raz(y) oglądano.